Jarní koncert „Krtečků“

S příchodem prvních jarních dnů si děti z pěveckého sboru "Krtečci" připravily pro své kamarády z družin na Základní škole na Kamenném vrchu v naší Střekovské pobočce dne 19. března v odpoledních hodinách svůj první "Jarní koncert" tohoto roku. Zazněly veselé a živé písničky, na které se děti i sami doprovodily Orffovými nástroji. V tanečních ztvárněních písní dokonce zapojily i všechny děti z družin a neušetřili ani paní vychovatelky.  Jako překvapení jsme si připravili "Malý smyčcový soubor" pod vedením p. uč. V. Svobodové a O. Beránka. Děti se tak seznámily se všemi smyčcovými nástroji a některé si mohly dokonce sami vyzkoušet. Na závěr jsme si společně zazpívali píseň "Kudy chodí jaro" aby všemi oblíbené roční období konečně dorazilo k nám!!
Petra Votavová