Krtečci rozdávají radost

K  velikonočnímu období si dětský pěvecký sbor "Krtečci" pod vedením p. uč. Votavové připravil několik koncertů. Tentokrát s flétnovým a kytarovým souborem ze třídy p.uč. Šťastkové. Společně šli udělat radost nejen žákům prvních tříd na Základní školu  v Neštěmicích, ale i místním seniorům na jejich velikonoční setkání tamtéž. Děti vše zvládly a zpívaly s nadšením a radostí, a proto si sladké velikonoční odměny, které jim vděční posluchači připravili,  plně zasloužily. S rodiči si popřáli krásné velikonoce na dalším sborovém a klávesovém koncertě, který se konal na pobočce v ZŠ Nová ul. na Střekově. Tam jsme mohli nejen vidět, ale hlavně  slyšet, celý pěvecký soubor společně se sólisty a žáky klávesového oddělení. Již nyní připravujeme další koncerty, neboť "Krtečci" chtějí rozdávat radost dál.