Čarodějnický slet doletěl i do naší školy

Ve čtvrtek na magické datum 30. 4. 2015 se naše škola opět proměnila ve školu kouzel a hudební magie, neboť v odpoledních hodinách se sletěla až z dalekého Strašína, Červína, Děsína a Broukbálova různá a hrůzná strašidla, čarodějnice a kouzelníci, aby společně vykouzlili čarovné písničky, hry a tanečky.  Zazněly čarovné tóny písní Létající Čestmír, Příšery, Hrobař, Strašidla, V naší ruině straší a všemi oblíbená Saxana. Po promenádě všech příšer jsme ohodnotili nejhezčí doplněk čarodějnice a strašidel, kterými byly hrůzotvorní ještěři, hadi, štíři a pavouci. Po závěrečném promenádním magickém tanci jsme se společně rozloučili a na cestu zpět si rozdali zasloužené odměny a už nyní se těšíme na další strašidelný slet, opět příští rok (-:

Katarína Bludimíra Hexena ze Strašína (Petra Votavová Mgr)

Rubriky: Aktuality |

Komentáře nejsou povoleny.