Závěrečná rozlučková besídka a hurá na prázdniny!

A je to tady! Poslední akce pěveckého sboru Krtečci se konala předposlední červnový týden a dětmi byla již netrpělivě očekávána. Rozlučkové besídky patří k závěru školního roku a pro děti jsou odměnou za celý školní rok plný koncertů, hudebních akcí a poctivých příprav na veřejná vystoupení. S dětmi jsme společně shlédli fotografie a videozáznam z koncertů, zhodnotili jsme školní rok plný hudby a zpěvu, a pro děti bylo přichystané překvapení v podobě kouzelného stolu, na kterém bylo plno sladkostí, dárečků, pohoštění a nemohl chybět tradiční přípitek s "Rychlými špunty". Dětem patří obrovská pochvala za veřejné koncerty i za zvládnutí hudební operky Červená Karkulka a rodičům velice děkuji za přízeň a dobrovolné příspěvky, kterými jsme mohli besídku takto uskutečnit.
Přejeme Vám krásné léto a v novém školním roce opět na viděnou!

Mgr. Petra Votavová.