Vánoční besídka pro Krtečky

Předvánoční výuka sborového zpěvu Krtečci byla věnována odměnám za veškeré koncerty, které si děti pro letošní adventní období připravily. Letos jich opravdu nebylo málo. Děti si však všechny koncerty plně a s nadšením užívaly a pro nás bylo odměnou vidět je rozzářené nad dárkovými balíčky a sladkými odměnami za jednotlivé koncerty. Nejvíce radosti bylo nad samotnou vánoční besídkou, při které se třída proměnila ve velkou vánoční párty s bohatým občerstvením, dětským šampaňským, sladkými odměnami pro všechny a kouzelným překvapením v podobě vánočního balíčku pro děti. Děkujeme rodičům za podporu a za jejich účast na koncertech, a také za příspěvky v podobě dobrovolného vstupné, které byly použity na vánoční besídku a vánoční balíčky pro děti. V Novém roce se opět budeme těšit na společné zpívání.
Mgr. Petra Votavová