Podzimní dárek seniorům

Pestrobarevně komponované hudebně taneční pásmo žáků Základní umělecké školy Neštěmice, pořádané 12. 10. 2016 v Domově pro seniory v Krásném Březně, bezpochyby pohladilo duši a potěšilo všechny přítomné, diváky i účinkující.
Taneční vystoupení s ladnými pohyby něžných baletek inspirovala reprodukovaná hudba starých mistrů, například J. S. Bacha, G. F. Händela a L. van Beethovena. Žáci věnující se studiu zpěvu naopak obohatili program současnými romantickými písněmi z muzikálu Rebelové a z dílny Jaromíra Nohavici. Sluchu rovněž lahodily kytary a flétny žáků hudební sekce školy, ať už zvolili starou skladbu neznámého autora či známé Čerešně Jaro Filipa nebo melodie písní Gilberta Becauda.
Působivé bylo i závěrečné společné poděkování účinkujících a jejich učitelek za vřelé přijetí a příjemnou atmosféru. Odměnou jim byly usměvavé tváře seniorů a jejich spontánní potlesk.