„Zvonečkem do pohádky“

25. 5. 2017 se na Zámku v Trmicích uskutečnil koncert dětského pěveckého sboru Krtečci. Výběr písní a skladeb byl opravdu pestrý. Na úvod vystoupili žáci ve hře na kytaru a na klavír. Jako hosté dokonce zahráli vítězové letošní soutěže krajského kola základních uměleckých škol ve hře na kytaru.  Po tomto pestrém úvodu již nastoupil všemi očekávaný pěvecký sbor "Krtečci", který zazpíval jarní a prázdninové písně a  písně pro maminky a babičky k jejich květnovému svátku.  Po přestávce se zámecký sál proměnil kouzelným cinkáním zvonečku v pohádkový zámek a žáci pěveckého sboru Krtečci se proměnili v pohádkové bytosti. I to je v našem pěveckém sboru možné! Přivítala nás Arabela, navštívili nás Mach a Šebestová, přijel za námi Večerníček a český Honza a Popelka zde v sále našla svého prince. Na závěr nás přišla ochladit v teplém počasí výprava až ze samého ledového království Arendel. A pak, zazvonil zvonec, pohádky byl konec a na děti čeká za odměnu pohádková besídka, plná sladkostí.
Petra Votavová Mgr.