ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA ANEB HURÁ NA PRÁZDNINY!

Dětský pěvecký sbor "Krtečci" se před školními prázdninami rozloučil posledním koncertem pro rodiče v cukrárně na Doběticích. Zazpíval naše nejoblíbenější písně a společně s dětmi z mateřských školek jsme si na závěr zatančili veselou dětskou diskotéku. Protože se koncert odehrával v cukrárně, nemohly chybět sladké odměny pro děti a s rodiči jsme si dali kousek dortu, nebo zmrzliny.
Další den následovala již dětmi očekávaná párty "Besídka za koncerty a rozloučení na prázdniny"! Děti byly za příspěvky z koncertů odměněny dárečky, sladkostmi a bohatým pohoštěním s překvapením. Všichni obdrželi večerníčkové medaile a sladký obrovský dort a na závěr jsme si slavnostně připili dětským šampaňským. Dětem i rodičům přejeme krásné léto a budeme se těšit opět na viděnou v září!

Mgr Petra Votavová